8.02.2018 14:37

Memoriál Mariána Homoly pokračoval v sobotu 3. února 2018 a v neděli 4. února 2018 třetím kolem.

V sobotu 3. února se odehrály zápasy:

FK Chlumčany – TJ Sokol Bečov     4 – 1

Od 13-ti hodin se utkaly týmy FK Chlumčany a Sokol Bečov. Duel vyzněl jednoznačně pro tým Chlumčan, který dominoval celý zápas a připsal si třetí vítězství v turnaji. Zvítězili 4:1 po gólech Homolky, Francla a Košína 2x. Za Bečov skóroval Valtr.

FK Postoloprty – FK Blažim    4 – 2

Od 15-ti hodin následovalo utkání týmů FK Postoloprty a FK Blažim. Utkání mělo dva rozdílné poločasy. V prvním poločase domácí předváděli pohlednou kombinační hru, a tak se brzy ujali vedení 2:0, přičemž nevyužili mnoho brankových příležitosti díky nepřesné koncovce. Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Domácí hráči byli bezdůvodně nervózní, což se negativně podepsalo na jejich hře. Hosté začali napadat rozehrávku domácích a tím si vytvářeli příležitosti, které vedly k srovnání na 2:2. V finále vše dopadlo ve prospěch domácích, když využili pokutového kopu a vlastního gólu hostů. Za Postoloprty se trefil Šerák, Longauer a Pečner (PK), za hosty Kobylák L., Čábelka a Nájemník (vl.).

V neděli 4. února se odehrály zápasy:

SK Cítoliby – TJ Nové Sedlo    2 – 3

Od 13-ti hodin pokračovalo třetí kolo turnaje mezi celky SK Cítoliby a TJ Nové Sedlo. Dlouho vyrovnané utkání, ve kterém si poprvé v turnaji připsali body hráči z Nového Sedla. Branky za Cítoliby vstřelil Müller 2x, za hosty se trefil Jarolím, Sitár a Hon.

Sokol Tuchořice – Sokol Lenešice    4 – 7

Od 15-ti hodin následovalo poslední utkání třetího kola mezi celky Sokol Tuchořice a Sokol Lenešice. Utkání, které bylo bohaté na góly jednoznačně ovládli hráči z Lenešic. Za Tuchořice se trefil Richtr 3x a Malý, za hosty z Lenešic Zíbrt 2x, Kincl 2x, Zommer 2x  a Ditrich.

Průběžná tabulka turnaje po třetím kole.

1.       FK Postoloprty                  3   3  0  0     12:3      9

2.       FK Chlumčany                  3   3  0  0     13:5      9

3.       FK Blažim                         3   1  1  1     9:8        4

4.       Sokol Lenešice                3   1  0  2    12:13      3

5.       SK Cítoliby                       3   1  0  2     6:8         3

6.       TJ Nové Sedlo                 3   1  0  2     4:9         3

7.       Sokol Bečov                    3   1  0  2     4:9         3

8.       Sokol Tuchořice               3   0  1  2     9:14      1