4. kolo memoriálu Mariána Homoly

12.02.2018 10:24

Memoriál Mariána Homoly pokračoval v sobotu 10. února 2018 a v neděli 11. února 2018 čtvrtým kolem.

TJ Nové Sedlo – TJ Sokol Bečov     2 – 4

V sobotu 10. února 2018 se od 13-ti hodin utkaly ve čtvrtém kole turnaje týmy TJ Nové Sedlo a Sokol Bečov. Duel byl dlouho vyrovnaný pro oba týmy. Nakonec se radovali hráči s okresního přeboru, kteří přehráli tým Nového Sedla. Zvítězili 4:2 po gólech Dvořáka, Jelínka, Valtra a Levojeviče. Za Nové Sedlo  skórovali Jarolím a Hodas.

FK Chlumčany – Sokol Tuchořice    5– 4

Dále v  sobotu pokračoval turnaj od 15-ti hodin utkáním týmů FK Chlumčany a Sokol Tuchořice. Utkání, které bylo bohaté na góly, nakonec pro sebe urvaly doposud neporazené Chlumčany. Za Chlumčany se trefil Vážný a Francl 4x, za hosty Mlejnek, Barton a Holan 2x.

FK Postoloprty – Sokol Lenešice  7 – 3

V neděli 11. února 2018 od 13-ti hodin pokračovalo čtvrté kolo turnaje mezi celky FK Postoloprt a Sokol Lenešice. Utkání bylo dlouho vyrovnané, tak i první poločas skončil výhrou domácích 2:1. Na začátku druhého poločasu Lenešice vyrovnaly z pokutového kopu na 2:2. To bylo ze strany hostů však vše. Hru ovládli domácí a postupně navýšili skóre utkání až na konečných 7:3. Branky za Postoloprty vstřelil Longauer 3x, Holečka 2x, Bránický a Pechát, za hosty se trefil Trhlík, Kincl a Zommer.

SK Cítoliby – FK Blažim    5 – 1

V neděli od 15-ti hodin následovalo poslední utkání čtvrtého kola mezi celky SK Cítoliby a FK Blažim. Utkání, jednoznačně ovládli hráči z Cítolib. Za Cítoliby se trefil Bolefo 4x a Kabele, za hosty Čábelka.

Průběžná tabulka turnaje po čtvrtém kole.

1.       FK Postoloprty                   4   4  0  0     19:6      12

2.       FK Chlumčany                   4   4  0  0     18:9      12

3.       SK Cítoliby                         4   2  0  2     11:9        6

4.       Sokol Bečov                       4   2  0  2     12:13      6

5.       FK Blažim                           4   1  1  2     10:13      4

6.       Sokol Lenešice                   4   1  0  3     15:20      3

7.       TJ Nové Sedlo                    4   1  0  3     6:13        3

8.       Sokol Tuchořice                  4   0  1  3     13:19      1