5. kolo memoriálu Mariána Homoly

19.02.2018 10:26

Memoriál Mariána Homoly pokračoval v sobotu 17. února 2018 a v neděli 18. února 2018 pátým kolem.

FK Blažim – TJ Nové Sedlo     2 – 4

V sobotu se od 13-ti hodin utkali v pátém kole turnaje týmy  FK Blažim a TJ Nové Sedlo. Utkání bylo dlouho vyrovnané, první poločas skončil remízou 1:1. Utkání do vítězného konce však dotáhli hráči Nového Sedla. Zvítězili 4:2 po gólech Kačeňáka 2x a Loose 2x. Za Blažim  skóroval Čábelka a Kobylák.

FK Chlumčany – FK Postoloprty    0– 3

Dále v  sobotu pokračoval turnaj od 15-ti hodin utkáním týmů FK Chlumčany a FK Postoloprty. Utkání, které rozhodovalo o možném vítězi celého turnaje. První poločas byl herně vyrovnaný, přičemž hosté v prvních dvaceti minutách byli pohyblivější, napadali rozehrávku domácích, což Postoloprtům dělalo problémy.  Přesto si Postoloprty vytvořily více gólových příležitostí a zaslouženě v poločase vedli 2:0 po gólech Bránického. V druhém poločase již hostům došel elán a tak hru do konce utkání měli pod kontrolou domácí zkušenější hráči. Prakticky jedinou příležitost hostům daroval rozhodčí po nařízeném pokutovém kopu, který po předčasném vběhnutí hráčů do velkého vápna nechal ještě opakovat. Proti byl však domácí brankář Junek, který obě penalty kryl a zajistil tak pro Postoloprty čisté konto. Na konečných 3:0 završil skóre utkání Longauer.

Sokol Bečov – Sokol Tuchořice  6 – 7

V neděli od 13-ti hodin pokračovalo páté kolo turnaje mezi celky Sokol Bečov a Sokol Tuchořice. Utkání s divokým skóre začali lépe hráči Tuchořic, kteří se ujali brzo vedení a průběžně vedli až o čtyři branky 5:1. Bečovu se následně povedl obrat v utkání a otočil stav ve svůj prospěch na 6:5. Ve finále se však z vítězství 7:6 radovali hráči Tuchořic. Branky za Bečov vstřelil Jelínek 2x, Šnajdr 3x, a Dvořák za Tuchořice se trefil Kocek 2x, Jarolím 2x, Hoferica, Tománek a Barton.

SK Cítoliby – Sokol Lenešice    1 – 0

V neděli od 15-ti hodin následovalo poslední utkáním mezi celky SK Cítoliby a Sokol Lenešice. Utkání, které nebylo herně pohledné. Oba celky předvedli příliš mnoho nepřesností, nakonec utkání skončilo výhrou Cítolib. Za Cítoliby se trefil Bolefo.