Memoriál Mariána Homoly ukončen

5.03.2018 10:22

Memoriál Mariána Homoly byl zakončen v neděli 4. března 2018 posledním sedmým kolem dvacátého ročníku turnaje.

FK Blažim – FK Chlumčany    5 – 1

V sobotním utkání se od 13-ti hodin utkali týmy FK Blažim a FK Chlumčany. Utkání, ve kterém již měli hráči Chlumčan zajištěné celkové druhé místo v turnaji, se plně odehrávalo v režii soupeřů z Blažimi. Jednoznačný průběh zápasu byl ovlivněn velkou marodkou na straně Chlumčan.  Blažim tak zvítězila 5:1 po gólech Suváka 2x, Kobyláka, Bártka a Lenkvíka. Za Chlumčany skóroval Vážný.

FK Postoloprty – Sokol Tuchořice   2 – 1

V druhém sobotním utkání pokračoval turnaj od 15-ti hodin mezi týmy FK Postoloprty a Sokol Tuchořice. Utkání, ve které domácí nastupovali již jako celkový vítěz turnaje. Hrál se rychlý kombinační fotbal, převážně ze strany Tuchořic, dokud jim však nedošly síly. Šance si vytvářely oba týmy, a tak se bylo na co dívat. Za domácí se trefil po jedné brance Longauer a Bránický. Za hosty skóroval Hoferica.

TJ Nové Sedlo – Sokol Lenešice   8 – 5

V neděli od 13-ti hodin pokračovalo sedmé kolo turnaje mezi celky TJ Nové Sedlo a Sokol Lenešice. Utkání, ve kterém si hráči z Nového Sedla v případě výhry mohli zajistit třetí místo v turnaji, rozehráli výborně. V poločase vedli 4:0, ve druhém poločase polevili, jako kdyby bylo o výsledku utkání již rozhodnuto. Díky tomu Lenešice během dvaceti minut otočili výsledek ve svůj prospěch na 5:4. Nové Sedlo se však dokázalo ještě vzchopit a závěrečným finišem otočilo výsledek utkání ve svůj prospěch na konečných 8:5. Branky zaznamenal za Nové Sedlo Novotný 3x, Kačeňák 2x, Loos, Krupička a Kohout po jedné brance. Za Lenešice se trefil  Zomer 3x a Petříček 2x.

Sokol Bečov – SK Cítoliby    8 – 1

Od 15-ti hodin, pak turnaj uzavřel zápas mezi celky Sokol Bečov a SK Cítoliby. Utkání, ve kterém se hrálo o celkové čtvrté a páté místo v turnaji. Hráči z Bečova předvedli svůj nejlepší výkon v turnaji a zaslouženě si vybojovali čtvrté místo. Za Bečov se trefil Dvořák 5x, Jelínek 2x a Levojevič. Za Cítiloby Maier.

Konečná tabulka turnaje.

1. FK Postoloprty                 7   7 0  0      34:8      21
  2. FK Chlumčany                 7   5  0  2     21:18    15
  3. TJ Nové Sedlo                  7   4  0  3     23:24    12
  4. Sokol Bečov                     7   3  0  4     23:29      9
  5. SK Cítoliby                       7   3  0  4     14:19      9
  6. FK Blažim                        7   2  1  4     17:21       7
  7. Sokol Lenešice                 7   2  0  5     23:29       6
  8. Sokol Tuchořice               7   1  1  5     25:32       4

V případě rovnosti bodů rozhodl o celkovém umístění vzájemný zápas.

Nejlepším střelcem turnaje se stál s dvanácti góly hráč FK Postoloprty Miroslav Longauer.

Vyhodnocení turnaje a předání cen proběhlo v klubovně Fotbalového klubu Postoloprty ihned po ukončení posledního utkání, ceny předal zástupce firmy MH CIRUS Petr Homola a předseda FK Postoloprty Leoš Svoboda.

Autor: Lubor ANDREAS