Odstartoval turnaj o pohár MH CIRUS

22.01.2018 16:54

Memoriál Mariána Homoly byl zahájen v sobotu 20. ledna 2018 a v neděli 21. ledna 2018 prvním kolem.

FK Blažim – TJ Sokol Bečov     3 – 0

V sobotu 20. ledna 2018 od 13-ti hodin zahájili první kolo turnaje celky FK Blažim a Sokola Bečov. V zápase dominovali hráči Blažimi, kteří jednoznačně zvítězili 3:0 po gólech Hegenbarta, Onuščáka a Čábelky.

TJ Nové Sedlo – FK Postoloprty    0 – 4

V sobotu 20. ledna 2018 pokračoval turnaj od 15-ti hodin utkáním týmů Nového Sedla a Postoloprt. Utkání po prvním poločase skončilo 0:0, kde si více šancí ke vstřelení gólu vytvořili domácí, avšak bez gólového efektu. Ve druhém poločase domácí hráči z Postoloprt zpřesnili kombinaci a začali hráče Nového Sedla přehrávat. Branky zaznamenali Longauer 2x, Mikeska a Bránický.

Sokol Tuchořice – SK Cítoliby    1 – 3

V neděli 21. ledna 2018 od 13-ti hodin pokračovalo první kolo turnaje zápasem Tuchořic a Cítolib. Branku za Tuchořice vstřelil Planička, za hosty se trefil Maier 3x.

Sokol Lenešice – FK Chlumčany    3 – 6

V neděli 21. ledna 2018  od 15-ti hodin následovalo utkání mezi celky Lenešic a Chlumčan. Branky za Lenešice vstřelili Trhlík, Zíbrt a Vild za hosty se trefil Sekula 2x, Hadač 2x, Francl a Vážný.

Průběžná tabulka turnaje po prvním kole.

1.       FK Postoloprty                  1   1  0  0     4:0     3

2.       FK Chlumčany                  1   1  0  0     6:3     3

3.       FK Blažim                         1   1  0  0     3:0     3

4.       SK Cítoliby                        1   1  0  1     3:1     3

5.       Sokol Lenešice                 1   0  0  1     3:6     0

6.       Sokol Tuchořice                1   0  0  1     1:3     0

7.       Sokol Bečov                      1   0  0  1     0:3     0

8.       TJ Nové Sedlo                  1   0  0  1     0:4     0