Začíná příprava na jaro

5.12.2017 14:00

Poté co skončila pro naše týmy podzimní část sezóny 2017 – 2018 pomalu začíná příprava na jarní.

Mladší a starší přípravka se zúčastní zimní ligy v halové kopané pořádané OFS Chomutov, mladší a starší žáci si zpestří přípravu společně s Dobroměřicemi několika halovými turnaji.

Naše hráčky se zúčastní 3.2.2018 zimního turnaje pořádaném TJ Baník Švermov a zároveň bychom rádi obnovili turnaj o pohár spol. ČEZ, který byl v minulém roce přerušen.

A tým se v rámci zimní přípravy mj. zúčastní již 20. ročníku turnaje o pohár společnosti MH Cirus. Turnaj již druhým rokem v sobě nese vzpomínku na našeho dlouholetého aktivního člena fotbalového klubu Mariána Homolu, po kterém se i celý turnaj přejmenoval na MH CIRUS CUP – MEMORIÁL MARÁNA HOMOLY.

Zimní turnaj se pořádá pro týmy soutěží I. A a I.B třídy, případně špičku OP.

Předpokládaný začátek turnaje je 20. ledna 2018 a ukončení 4. března 2018.

Do turnaje jsou přihlášeny týmy:

• TJ SOKOL Tuchořice
  • SK FK Chlumčany