Turnaj

Turnaj přípravek o Pohár ředitele Elektrárny Počerady

Datum konání: 1. května 2016

Místo: Postoloprty

V pořadí již 13. ročník proběhne tradičně 1. května. Bude opětovně rozdělen do dvou částí. První z nich - zápasy v základních skupinách - bude odehrána na dvou hřištích (v Postoloprtech a v nedalekém Výškově). Druhá (finálová) část se pak bude odehrávat pouze na hřišti v Postoloprtech.

Turnaje přípravek se účastní 10 a 10 týmů, a to v kategoriích U11, tedy starší přípravka (ročník 2005 a mladší), a U9, tedy mladší přípravka (ročník 2007 a mladší).

Letošního ročníku by se měly zúčastnit tyto týmy:

Kategorie U11 - FK Ústí nad Labem, FK Baník Sokolov, SK Sokol Brozany, SK Slavětín, FK Postoloprty, FK Baník Most (V), FK Slavoj Žatec (V), FK Dobroměřice (V), Sokol Lenešice (V) a FK Admira Praha (V).

Kategorie U9 - FK Dukla Praha (V), SK Cítoliby (V), FK Dobroměřice (V), FK Baník Most (V), FK Slavoj Žatec (V), FK Baník Sokolov, FK Postoloprty, TJ Tatran Podbořany, TJ Slovan Kladno a Bohemians 1905.

(V) = základní skupina ve Výškově

Hrací doba je v základních skupinách 1 x 16 minut a ve finálových soubojích 1 x 20 minut.

První utkání turnaje bude zahájeno v 9 hodin a závěr turnaje je plánován zhruba v 15:30.

Autor:

Soupiska utkání