vs

Report

O vítězství Mallorky nad Gironou rozhodl v 33. minutě Copete, jenž se prosadil v sezoně poprvé. Domácí navázali na postup do finále Španělského poháru, kde se 6. dubna střetnou s Bilbaem. V ligové tabulce je Mallorka patnáctá a na zónu sestupu má náskok osmi bodů.

Barcelona jako první dokázala v Bilbau od října bodovat, ale před odvetou osmifinále Ligy mistrů s Neapolí ji trápí především zranění záložníků De Jonga a Pedriho. Oba museli střídat v prvním poločase. De Jong má problémy s kotníkem, Pedri se svalem.

Sörloth za Villarreal dvakrát skóroval v první dvacetiminutovce a před přestávkou zvýšil Capoue. Do druhého poločasu domácí vyslali místo autora deseti ligových branek Morena do ofenzivy Guedese a portugalský útočník se záhy odvděčil gólem.

Sörloth zkompletoval hattrick v 66. minutě a navázal na gól z minulého kola při vítězství 3:1 v San Sebastianu. Nyní se s 12 trefami prostřílel do první desítky v tabulce kanonýrů soutěže. Hosté se prosadili alespoň v nastavení zásluhou Kanaďana Corbeanua.