Memoriál Václava Kladivy

Po velkém turnaji přípravek, který proběhl 1.5.2024 jsme po pandemii covidu a výstavby nového stadionu obnovili i turnaj starých gard jako memoriál Václava Kladivy. Letos se jednalo již o třicátý třetí ročník. Turnaj se odehrál 8.5.2024 za ideálního počasí. Turnaje se zúčastnila čtyři mužstva. SG Cítoliby, SG Perštejn, SK Jesenice u Prahy a domácí FK. Turnaj se hrál systémem každý s každým se zkrácenou hrací dobou 2×20 minut. Po ukončení všech zápasů bylo takovéto pořadí. Turnaj vyhrálo mužstvo SG Cítoliby se ziskem devět bodů a skóre 15:3. Druhé místo SG Perštejn čtyři body a skóre 11:13. Třetí místo SK Jesenice tři body a skóre 10:15. Poslední čtvrté místo zbylo na domácí FK se ziskem jednoho bodu a skóre 10:14. Nejstarším hráčem byl Jiří Novák 75 let s mužstva SG Jesenice. Nejlepším střelcem byl Lukáš Muller z SG Cítoliby, který vstřelil čtyři branky. Turnaj odřídili rozhodčí Sváťa Bláha a Josef Abrahám. Vyhodnocení turnaje provedl místopředseda klubu p. Lubor Andreas, který předal i hodnotné ceny. Ceny do turnaje zajistil p. Petr Troják. Za to mu patří velké poděkování.