Turnaj přípravek

1. května proběhl na hřišti v Postoloprtech, opět po třech letech, 16. ročník turnaje přípravek o pohár spol. ČEZ. Tříletá pauza byla způsobena covidem a výstavbou nového areálu.

V kategorii starší přípravka U11 se zúčastnilo 7 týmů: FK Postoloprty, FK Slavoj Žatec, SK Slaný, FK Blažim, SFK Meziboří, FK Seko Louny a FK Čechie Hrušovany. Bohužel den před turnajem se odhlásil tým Krásného Dvora.

V kategorii mladší přípravka U9 se zúčastnilo 8 týmů: FK Postoloprty, FK Slavoj Žatec, SK Slaný, FK Podbořany, SFK Meziboří, FK Seko Louny a FK Dobroměřice a TJ Krásný Dvůr.

Počasí nám vyšlo, a tak si turnaj věřím užili všichni přítomní.

Za přípravu 4 hřišť bych rád tímto poděkoval klukům ze staré gardy Edovi, Mersimu, Zbynďovi, Trojáčkovi, Barimu a Karlovi, snad jsem na někoho nezapomněl 🙂.

Za pomoc při vlastním turnaji Káje Postlové a jejím kamarádkám při výdeji párků, Páje Synkové a Petře Sainerové za vzorné zapisování zápasů, Dáňovi Zíbrtovi za moderování, Katce a Davidovi Žuffovým a jejim pomocnicím za zajištění občerstvení.

Hlavní poděkování ale patří našemu místopředsedovi Luborovi Andreasovi za perfektní organizační zvládnutí celého turnaje.

Výsledky turnaje záměrně neuvádím, jelikož o tom to v těchto kategoriích vůbec není.

Za materiálovou a finanční podporu děkujeme Nadaci ČEZ a spol. V & M FROZEN mořský potvory, s.r.o..